Засідання Ради ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка»

  • П'ятниця, 05 лютого 2021
  • 370 разів

Об’явлений карантин епідемії COVID-19 заборонив проведення будь яких масових зборів людей. Тому до зняття карантину не можливо провести Конференцію ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка».

За домовленістю, було сплановане проведення Ради ГО «КРС», яка уповноважена інформувати членів ГО «КРС» про роботу Ради за період 2019 – 2020 року, про терміни зборів Конференції на випадок зняття карантину, інформувати громадськість про рішення Ради по деяким питанням сьогодення.

Збори ради проводились у м. Кременчук, 15.01.2021 р., у приміщенні однієї приватної установи, у неділю. На зборах були присутні 5 членів Ради. Фото присутніх додається.

                    Рисунок 1. Зліво - направо: Костенко В., UT4HN, Сашин О. UR5HVR, Ігнатов Г., UT1HT,

                                                       Гереш О., UX1HB, Доля В., UT7HM 

 

Рада ГО «КРС» повідомляє наступне:

1. Конференцію ГО «КРС» провести після закінчення карантину. Термін – два місяці після зняття обмеження (офіційне повідомлення);

2. Повноваження виборчих органів ГО «КРС» продовжити до наступної Конференції;

3. Рада ГО «КРС» виключила з Первинного реєстру членів ГО «КРС», яки не дотримуються статуту організації, та не сплачують членські внески більше двох років без пояснення причин.

4. Рада ГО «КРС» повинна організувати збір членських внесків за 2021 рік протягом першого кварталу 2021 року. Для цього доручити кожному члену Ради частку списку членів, з їхніми ПІБ, телефонами, домашньою адресою мешкання та Е-mail для спілкування з ними.

       Рада прийняла рішення застосувати картку Приватбанку для збору членських внесків дистанційно.  Номер картки:   4149 4390 4873 7328 Ігнатов Г.С.  Після переказу суми внеску зателефонувати Ігнатову Г.С. та повідомити дату переказу. Сума переказу – як у 2020 року.

5. Рада ГО «КРС» повідомляє, що проведена документальна фінансово-господарська ревізія, надана щорічна звітність ГО «КРС» як неприбуткової громадської організації до Державної податкової інспекції та Полтавського статистичного управління за 2020 рік.

6. Головні напрямки громадської діяльності у 2021 році:

    Встановлення, оформлення та запуск у роботу кросс-бенд репітера 433 – 145 МГц;

    Закінчення оформлення документів та виготовлення емблеми ГО «КРС» та його прапору.

 

Рада ГО «КРС»

Останнє редагування П'ятниця, 05 лютого 2021 19:38