НОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ РАДІОАМАТОРІВ!

  • Вівторок, 29 грудня 2020
  • 304 разів

Закінчується черговий, 2020 рік у нашому літочисленні і традиційно людство підводить підсумки свого життя і діяльності за цей період.

 

Природно, минулий рік був позитивним у розвитку людського життя, але він приніс і глобальні проблеми, які людству ще необхідно буде подолати.

 Озираючись назад, оцінивши прожитий рік по-своєму, але напередодні Нового року хочеться щоб в Новому році все життя було якось краще, не було б подій, які можуть розладнати прагнення Землян до розвитку свого суспільного виробництва, а разом з цим до підвищення сукупного доходу, розвитку культури, науки, зміцненню сім'ї - осередку суспільства, пізнання макро- мікро-світу і таємниць життя всього живого на Землі.

 Давайте гідно, за святковим столом, проводимо 2020 рік і, з почуттям великої надії на майбутнє, зустрінемо Новий, 2021 рік салютом із шампанського! Нехай він широко вступає в наше Життя !!!

 Шановні радіоаматори і члени Ваших сімей! Дозвольте побажати Вам у Новому, 2021 році щастя, радості, творчих успіхів, цікавих радіозв'язків, побудови нових антен, апаратури і міцного здоров'я для здійснення плідної Вашої діяльності!

                                                         

З Новим, 2021 роком!!!

 

Рада ГО «КРС»

 

 

 

 

Останнє редагування Четвер, 31 грудня 2020 11:14