«OPEN UKRAINE RTTY CHAMPIONSHIP»

  • Четвер, 27 лютого 2020
  • 402 разів

Шановні радіоаматори-радіоспортсмени! Наближається час проведення щорічного ефірного змагання "Відкритий чемпіонат України з радіо-зв'язку радіотелетайпом", які проводяться у перший повний вікенд березня, цього року 07 - 08.03.2020 р.

Історія проведення цього змагання починається з 90-х років минулого століття, коли група ентузіастів відродженого на комп'ютерній основі цифрового виду RTTY, побачила можливість використовувати його, як окремі ефірні змагання у рамках України. Про те, що це буде цікаво, був досвід такого ентузіаста RTTY, який працював ще на громіздкому і шумному механічному телетайпному апараті в роки СРСР з Одеси, як UT5RP, Дмитро Слюсаренко, що займав при цьому престижні місця в міжнародних змаганнях! Серед радіоаматорів тієї пори в Одесі була на слуху історія з його головним призом - КХ трансивером, який він виграв, але до нього цей приз так і не дійшов..., десь "завалявся" на поштових складах...! Причини - не можна! Сьогодні це викликає, хіба що, тільки посмішку!  

Після пробного змагання стало ясно, що для повновагового чемпіонату "МАЛО НАРОДОВІ"! і було прийнято рішення проводити відкритий чемпіонат, із  залученням радіоаматорів інших країн, тобто формула "OPEN", та проводити його на усіх аматорських діапазонах, обмеживши порівняно короткими за часом турами, і використавши чинник проходження на різних діапазонах.

По цій формулі чемпіонат пішов! Проводиться більше 20 років, щорічно розігруються медалі, дипломи і призи. До речі, в цих змаганнях беруть участь і перемагають багато наших співвітчизників, що з різних причин проживають сьогодні за кордоном.

На сайті, присвяченому цьому змаганню, є уся інформація з положень і підсумків змагань, по усіх роках його проведення. Усі медалі грамоти і призи передані претендентам, у тому числі через особисте вручення на різних радіоаматорських заходах. У рубриці "ALBUM" можна ознайомитися з деякими призами, що вручені претендентам.  

З інформацією можна ознайомитися на цьому сайті в розділі: ЗМАГАННЯ / OPEN UKRAINE RTTY CHAMPIONSHIP     

де є інформація, які програми рекомендується використовувати в цих змаганнях і як формувати звіт про змагання. Ми виконуємо повне машинне суддівство змагань і публікуємо нотатки учасників про їх участь.

Організатори запрошують Вас брати участь в OPEN UKRAINE RTTY CHAMPIONSHIP, запрошуйте також Ваших друзів і колег з-за кордону!

 

Welcome to participate in competitions!

 

73! Organising Committee

Останнє редагування Четвер, 27 лютого 2020 09:29