Запрошення на конференцію

  • Середа, 08 січня 2020
  • 231 разів

 

ЗАПРОШЕННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ

 26 січня 2020 року, в залі Управління кадрів ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", м. Кременчук, відбудеться Конференція Громадської організації "Кременчуцька радіоаматорська спілка" (ГО "КРС") за адресою: 139, вул. І. Приходько, м. Кременчук-21, 39621.

 

Проїхати з центру Кременчука можна автобусами або маршрутками № 9, 12, 109, 130, "Кременчук-Павлиш" та "Кременчук-Онуфрієвка" до зупинки "Вагонзавод", далі пішки по ходу автобусів до залізничного переїзду до прохідної ПАТ "КВБЗ" і будівлі Управління кадрів (наліво).

Збір учасників з 09-00, робота в залі з 10-00. Планується закінчити роботу конференції за 2 - 2,5 години. Для цього необхідно чітко виконувати графік роботи, оголошений вище!!!

Для особистих контактів, роботи радіоаматорського ринку і інших спілкувань виділяється 1 година, кому це необхідно, приїжджайте заздалегідь, але ми просимо усіх учасників Конференції заповнити зал о      10-00!!!

Членам ГО "КРС" мати при собі Посвідчення членів ГО "КРС", які будуть пропусками в зал, мандатами для голосування і в них проставлятиметься штамп про сплату членських внесків за 2020 рік.

У зал буде надана можливість входу і іншим радіоаматорам, майбутнім членам ГО "КРС" і гостям. На вході в зал працюватиме мандатна комісія, прохання усім реєструватися.

Рада ГО "КРС" звертається до усіх ЧІТКО ДОТРИМУВАТИ ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК і, що важливо, РЕГЛАМЕНТ роботи Конференції!!!

У залі буде організований прийом членських внесків через комп'ютерний облік. Кожен член ГО "КРС" повинен при сплаті внеску проглянути в Реєстрі свої особисті дані і виправити можливі помилки, зробити відмітку сплати внеску. Це важливо!

Вступаючі в ГО "КРС" повинні подати Заяву і повідомити свої особисті дані для обліку в Реєстрі. Бланки Заяви можна буде узяти в президії Конференції.

Рішення про прийом в члени ГО "КРС", осіб що знову поступають прийматиметься загальним голосуванням.

Рада ГО "КРС" розробила Порядок денний Конференції, яка має бути проголосована на Конференції.

Для ведення Конференції перед голосуванням за Порядком денним, присутніми мають бути обрані Головуючий на Конференції і секретар, які пропонуватимуться Радою ГО "КРС.

Голова ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка»                            Г.С. Ігнатов  

Останнє редагування Середа, 08 січня 2020 11:42