ХАМФЕСТ’2019 У КОБЛЕВО

  • Вівторок, 15 жовтня 2019
  • 498 разів

На початку вересня 2019 року радіоклуб «МИКОЛАЇВ», учасник ГС «ВРЛ», проводив ХАМФЕСТ’2019 на березі Чорного моря в центрі курортного селища Коблєво, база відпочинку «ЮЖАНКА», прямо на березі Чорного моря (30 м), Миколаївська область.

 

 

 

 

Відкрив урочисту частину ХАМФЕСТ’a голова Миколаївського радіоклубу Андрій Дубінкін, UT5ZA. Він привітав усіх учасників, поздоровив із 230 річницею м. Миколаїв, повідомив про кількість та склад прибувших на цей захід. У цьому році на ХАМФЕСТ прибули члени радіоклуба «МИКОЛАЇВ», багаточисельні гості із інших областей України та з-за кордону – Німеччини та Нідерландів. Усього було 73 учасника.

 

 Загальне фото учасників

 Від ГО «КРС» у ХАМФЕСТІ'2019 взяв участь Віктор Доля, UT7HM – стоїть біля прапора клуба, у жовтій майці.  

 

 Віктор Доля,  UT7HM та Володимир Селін, UT7EV

 Ось що розповів Віктор.

Не обійшлося без жарту! Андрій, UT5ZA, персонально привітав присутнього на ХАМФЕСТІ Володимира Зеленського (UY2LO), на що присутні відповіли оваціями та аплодисментами! HI!

Усім присутнім були вручені сертифікати учасників ХАМФЕСТ’a. Із привітаннями виступили декілька колег. Привітали учасників і закордонні гості PA3BIY та DF2ZC. Голова Одеського радіоклубу Олександр Когут, UT4FA вручив миколаївцям пам’ятний вимпел свого клубу.

Радіоаматори з м. Кропивницький подарували Миколаївському радіоклубу імпровізовану сковорідку з диска сільгоспмашини - дискоріза. Торжество плавно перейшло в дружнє застілля. Під керівництвом «східного спеціаліста» був приготовлений прекрасний плов. Звучали тости й привітання.

Під відкритим небом були розгорнуті два робочих місця – КХ та УКХ – радіостанції. Усі бажаючі могли попробувати попрацювати в ефірі. Через ці радіостанції в ефірі були проведені два круглих столи – Миколаївської і Одеської областей, де багато їх учасників змогли відчути обстановку ХАМФЕСТА!

 

 Колективна радіостанція UW5Z, розгорнута в польових умовах.

На передньому плані Олександр Когут, UT4FA

 

 Перевірка параметрів антени аналізатором, розгорнутої в польових умовах, привернула увагу багатьох учасників

  

Закордонні гості ХАМФЕСТА'2019

 Наочні зустрічі радіоаматорів, об’єднаних одним хоббі, завжди збагачують особистість новими враженнями, приносять радість від особистих знайомств, дозволяють пізнати атмосферу, яка панує всередині об’єднань радіоаматорів!

Вважаємо, що нашим радіоаматорам все ж необхідно знаходити час на відвідування подібних заходів! Це завжди цікаво!

 

Віктор Доля, UT7HM та Георгій Ігнатов, UT1HT.

Останнє редагування Вівторок, 15 жовтня 2019 11:08