Кубок Дніпра 2019

  • Понеділок, 30 вересня 2019
  • 275 разів

Шановні, колеги!

Наближається дата проведення традиційних осінніх змагань із радіозв’язку на КХ «Кубок Дніпра», що проводяться щорічно у перший повний вікенд жовтня трьома найбільш популярними видами роботи CW, SSB та RTTY, вже більш ніж двадцять років!

Змагання міжнародні, і організатори запрошують взяти у них участь усіх радіоаматорів, які бажають показати свої можливості у проведенні достовірних радіозв’язків, в умовах низькочастотних діапазонів, підступності проходження та великої кількості перешкод!

 

«Кубок Дніпра» - змагання дуже короткі, що важливо для економії особистого суботнього часу. Але тим наполегливіші спортивні змагання! Кожен учасник повинен з перших хвилин «увійти» в ритм змагань, швидко переходити на новий діапазон та вид роботи, чергуючи роботу «на CQ та пошук»! Тут «важлива кожна хвилина»!

Положення «Кубка Дніпра 2019» знаходиться за адресою:

 http://www.krs.ho.ua/dc
http://www.qrz.ru/contest/detail/250.html

Нагороди учасникам змагань 2019 року

 

 «Кубок Дніпра» - це майданчик для початківців і титулованих радіоаматорів, які зазвичай задають темп, а початківці хвацько підхоплюють!

Умови змагань прості та давно відпрацьовані, як і суддівство, у тесті можна використовувати різні програми, які є доступними.

Організатори кожен рік підготовляють та вручають переможцям відповідні призи – кубки у заявлених положенням категоріях, а також дипломи – «Кубок Дніпра».

Дипломи іменні і вже декілька років розміщені за адресою:

http://www.krs.ho.ua/dc/awards

далі по рокам, для наступного роздрукування та ламінування, але не всі проінформовані про це! Нагадайте Вашим товаришам і колегам!                                 

Ставши учасником змагань «Кубок Дніпра 2019», Ви отримаєте задоволення від дотику з азартом!

Прямий вихід на сайт, зазначений тут, у розділі «ЗМАГАННЯ», на головній сторінці нашого сайта.

 

       Бажаємо успіхів!

       Оргкомітет.

 

Останнє редагування Середа, 02 жовтня 2019 11:40