15 лютого 2020 року в Кременчуці відбулося чергове засідання КТК в приміщенні КВПУ №7 на базі колективної р / с UR4HYG в складі:
Гереш О. Г., UX1HB - Голова КТК і члени КТК - Мамон І.О., UR4HD, Костенко В.Г., UT4HN, Конюхов Г.В., UR3HA.
Рішенням Ради ГО «КРС», про кожне засідання КТК м. Кременчука буде короткий звіт про виконану роботу, який буде розташовуватися на сайті ГО «КРС» в розділі «Клуб/Робота кваліфікованої комісії УДЦР».

На засіданні склали іспити і оформили документи на продовження дозволів на експлуатацію радіостанцій і підвищення категорій:
Ткаченко В.В., UR7HKW, Федик В.В., UR7HGU, Троцько Л.В., UR4HFR, Товстоніг М.Ф., UR7HFI.


Член Ради ГО «КРС» ДОЛЯ В.С., UT7HM.

Громадська органiзацiя

«Кременчуцька Радiоаматорська Спiлка»

KREMENCHUG RADIOAMATEURS UNION

_____________________________________________________________________________

А\с 87, м. Кременчук-21, 39621, Україна                    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_____________________________________________________________________________

30.12.2019 г.                                                                                                  № 21/2019.

 

ГП "Український державний центр радіочастот"

Північно-східна філія

Начальнику Північно-східної філії УДЦР

Водолазскому М.В.

ЗВІТ

про результати роботи кваліфікаційно-технічної комісії за 2019 рік

Кваліфікаційно-технічна комісія (далі - КТК) по м. Кременчук, та прилеглих районах, на чолі із головою КТК Герешем О.Г., здійснювала свою роботу відповідно до наказу ПСФ УДЦР від 20.12.2018 р. № 114 (далі - Наказ) та Регламенту аматорського радіозв’язку України (далі - Регламент), шляхом проведення засідання в третю неділю місяця (з 10.00 до 14.00) за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14, Вище професійне училище №7, приміщення колективної радіостанції UR4HYG.

Відповідно до Наказу повідомляємо про наступне:

1. Під час роботи КТК перевірені документи, прийняті кваліфікаційні іспити з визначення кваліфікації операторів аматорських радіостанцій та здійснена перевірка технічного стану аматорських радіостанцій у 6 осіб;

Відповідно оформлені документи своєчасно направлялися до ПСФ УДЦР.

2. З числа 7 осіб, у яких  прийняли кваліфікаційні іспити з визначення кваліфікації операторів аматорських радіостанцій, здійснена перевірка технічного стану аматорських радіостанцій:

- первинне отримання позивного сигналу та відкриття аматорської радіостанції – у 6 осіб;

- підвищення кваліфікації та отримання другої або першої категорії аматорської радіостанції – у 1 радіоаматора.

3. Додатково здійснювалася допомога у оформленні документів для подальшого подовження дозволу експлуатації радіоаматорських радіостанцій у кількості – 17 дозволів.

Таким чином, завдяки проведеної роботі КТК, ГО «Кременчуцької радіоаматорської спілки» до радіоаматорства у 2019 році залучено понад     50 % осіб молодого віку, враховуючи встановлений ВООЗ вік молоді до       44 років.

З числа 6 осіб, які у перше отримували позивні сигнали, за гендерним розподілом: 5 осіб чоловічої статі і 1 – жіночої статі.

З числа 6 осіб, які уперше отримували позивні сигнали, за громадянством:  6 осіб є громадянами України.

Крім того, КТК розглянуто та надано до УДЦР:

- документи для оформлення дозволів роботи в смугах радіочастот 50,080 - 50,289 МГц 1 радіоаматору.

Протягом 2019 року складом КТК із залученням провідних радіоаматорів-членів ГС ВРЛ та громадськості:
-зміцнювалася технічна база для практичної частини складання кваліфікаційного іспиту на базі колективної радіостанції UR4HYG.

 

Висловлюємо Вам вдячність за плідну співпрацю та сподіваємось на її подальше розширення та зміцнення у 2020 році.

 

З повагою, Голова КТК м. Кременчука                      П/П                      О.Г. Гереш

Кваліфікаційно – технічна комісія (КТК) у м. Кременчук призначається

наказом Північно-Східної філії УДЦР м. Харків на один рік. На 2020 рік КТК призначена Наказом № 114 від 12.12.2019 р.

 

 

Голова КТК

Гереш Олександр Григорович Народився у 1946 р., ст. Кам’янка, Миколаївської обл. Освіта – середньо-технічна, Кременчуцький автомеханічний технікум, військовослужбовець, зараз пенсіонер. Радіоаматор з 1990 року – UX1HB. Захоплюється конструюванням та роботою в ефірі на смугах КХ та УКХ. Стаж роботи у КТК – 22 року.

тел: 097 419 86 24,  050 619 35 46

 

 

Член КТК

Мамон Ігор Олексійович

Народився у 1954 р. м. Шверін, НДР. Освіта – середньо-технічна. Закінчив  Кременчуцький автомеханічний технікум. Перший позивний RB5HCT отримав у 1972 р. Зараз – UR4HD. Інтерес и захоплення: радіо-конструювання апаратури, антен, супутниковий зв’язок, робота на КХ та УКХ. Стаж роботи в КТК – два року.

 

 

Член КТК

Келебердян Борис Миколайович

Народився у 1937 р., м. Мена, Чернігівської обл. Освіта середньо-технічна, закінчив Крюківський машинобудівний технікум. Радіоаматорством займається з 1956 року. Перший позивний UB5-037703.  Після реформи - UB5AUC. Далі: RB5AUC, RB5HAT, UB5HBS, UR3HT.

Борис Миколайович найстаріший радіоаматор міста Кременчука, 28 років був керівником радіогуртку на міський Станції ЮТ і в СШ № 5, де навчалися близько 320 школярів Зараз активний на 144 МГц. Пенсіонер.

 

 

 

Член КТК

Сашин Олександр Володимирович

 Народився у 1972 р. у м. Судак, Крим. Освіта – вища, закінчив Кременчуцький Державний університет ім. Михайла Остроградського, інженер –   електромеханік. Служив у армії України.  Радіоаматорством захоплюється зі школи, з 1983 року. Позивний – UR5HVR, перша категорія. Захоплюється радіозв’язком на КХ та УКХ, конструює антени, радіомережі та репітери.

 

 

 

Член КТК

Костенко Валентин Григорович

Народився у 1961 р., м. Кременчук. Освіта-вища. Закінчив  Харківський політехнічний інститут, інженер-електромеханік. Радіоаматорством займається з 1986 року. Перший позивний - UB5HNT.  Зараз UT4HN. Цікавить радіоконструювання та мисливець за DX, полюбляє повсякденну роботу в ефірі. Засновник та начальник колективної радіостанції UR4HYG ВПУ № 7. Стаж роботи в КТК – три року.

 

 

Член КТК

Конюхов Геннадій Васильович

Народився у 1956 р., м. Смирних, Сахалінська область. Освіта – вища, Омський інститут залізничного транспорту, інженер промислової теплотехніки. Радіо захоплений з 14 років – UL-028170. У 1979 р. – UL7CCQ, UN7CCQ, UR6HFT, зараз UR3HA. Застосовує  CW, SSB на КХ.

Стаж роботи в КТК - два року.

 Кваліфікаційно-технічна комісія збирається для розглядання документів радіоаматорів кожний місяць року, крім літніх канікул (липень - серпень), в приміщені колективної радіостанції UR4HYG, Кременчуцького вищого професійного училища № 7, вул. Вадима Пугачова, 14. (Дивись карту Кременчука та будову ВПУ № 7 нижче).

 

 

Вхід на теріторію ВПУ №7

Проїзд до ВПУ № 7: маршрутне таксі № 30, зупинка – «Ринок», тролейбус 1, 6, маршрутне таксі: 16, 16А, 16Б, 231 до зупинки «Автопарк».  Узгоджені дати засідань у 2019 році: 16.02; 16.03; 20.04; 18.05; 15.06. з 10-00 до 12-00 години. Дати засідань у другому півріччі 2019 року будуть оголошені пізніше.

Члени КТК в Кременчуці – кваліфіковані та досвідчені радіоаматори, які чесно та принципово виконують свої обов’язки для усіх радіоаматорів Полтавської області, незалежно де вони мешкають.

Кременчуцька КТК застосовує для роботи компьютер з принтером, має все необхідне для проведення співбесіду і прийом іспитів, телеграфний тренажер, КХ та УКХ трансивер, навчальну літературу, у тому числі по техніці безпеки. Оформлені документи підписуються головою КТК,  з простановкою штампа Кременчуцької КТК. Разом з оформленими документами кожній радіоаматор отримує брошуру «Регламент аматорського зв’язку України».

Бажання від КТК: необхідно вчасно попередити голову КТК про Ваший візит до комісії за телефонами: 097 419 86 24,  050 619 35 46.

 

Бажаємо успіхів!