UR5HTL SILENT KEY

РЯБОШТАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ, UR5HTL
18.11.1949 – 07.04.2020

На 71 році життя, від тяжкої хвороби, не стало Олександра Івановича Рябоштана…

UR5LCV SILENT KEY

ЗЕЛЬДИН  ІГОРЬ  ЛЬВОВИЧ 

11 січня 2020 року, на 66 році від важкої хвороби в Харкові пішов із життя Ігор Львович Зельдин, пристрасний радіоаматор і громадський діяч, людина, яка не відділяла радіоаматорство від людського життя.

UY5HY SILENT KEY

Кучер Олександр Ільїч, UY5HY

05.03.1961 – 12.06.2019

Тяжка хвороба вирвала з наших рядів радіоаматора, який ще із  шкільних років намагався пізнати складний світ радіоаматорства, займаючись у різних технічних гуртках.

Він закінчив технічне училище, отримавши спеціальність слюсаря-монтажника. Служив у рядах армії України в учбовому підрозділі м. Остер і далі служив у Дніпропетровській області. Учасник ліквідації аварії Чорнобильської АЕС. Був опорою старенькій матері, турботливим батьком, люблячим чоловіком.

Перший позивний – UR5HVZ. Олександр був членом ГО “Кременчуцька радіоаматорська спілка».

Останній час часто працював на двометровому діапазоні в режимі FM.

Пам’ять про Олександра буде жити в наших серцях.

…Они прожили обычной жизнью их период собственной жизни на Планете Земля от рождения до кончины, со всеми радостями и огорчениями, подарив продолжение жизни на Земле своим потомкам, участвуя во всех событиях и процессах, бурлящих тогда вокруг них…

Но от обычного человека они отличались тем, что были страстно увлечены радиолюбительством, занятием, появившимся массово с 30 годов ХХ века, но которое будоражит наше сознание и сегодня…

Поклонимся ИМ и вспомним ИХ…