Super User

Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ornare consectetur sodales. Nulla luctus cursus mauris at dapibus. Cras ac felis et neque consequat elementum a eget turpis. Aliquam erat volutpat.

РЯБОШТАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ, UR5HTL
18.11.1949 – 07.04.2020

На 71 році життя, від тяжкої хвороби, не стало Олександра Івановича Рябоштана…

  • Субота, 23 березня 2019

…Они прожили обычной жизнью их период собственной жизни на Планете Земля от рождения до кончины, со всеми радостями и огорчениями, подарив продолжение жизни на Земле своим потомкам, участвуя во всех событиях и процессах, бурлящих тогда вокруг них…

Но от обычного человека они отличались тем, что были страстно увлечены радиолюбительством, занятием, появившимся массово с 30 годов ХХ века, но которое будоражит наше сознание и сегодня…

Поклонимся ИМ и вспомним ИХ…

Рада ГО «КРС» щиро вітає Вас зі Святом Весни, Днем 8-го Березня та бажає Вам в цей день багато радості, любові, квітів, пильної уваги з боку Ваших половин, усього-усього найкращого і жіночого щастя!!! 73 & 88!  

Шановні радіоаматори-радіоспортсмени! Наближається час проведення щорічного ефірного змагання "Відкритий чемпіонат України з радіо-зв'язку радіотелетайпом", які проводяться у перший повний вікенд березня, цього року 07 - 08.03.2020 р.

План спортивних змагань з радіозв’язку на КХ та УКХ на 2020 рік розташований в розділі «Спортивний комітет / План спортивних змагань»

15 лютого 2020 року в Кременчуці відбулося чергове засідання КТК в приміщенні КВПУ №7 на базі колективної р / с UR4HYG в складі:
Гереш О. Г., UX1HB - Голова КТК і члени КТК - Мамон І.О., UR4HD, Костенко В.Г., UT4HN, Конюхов Г.В., UR3HA.
Рішенням Ради ГО «КРС», про кожне засідання КТК м. Кременчука буде короткий звіт про виконану роботу, який буде розташовуватися на сайті ГО «КРС» в розділі «Клуб/Робота кваліфікованої комісії УДЦР».

На засіданні склали іспити і оформили документи на продовження дозволів на експлуатацію радіостанцій і підвищення категорій:
Ткаченко В.В., UR7HKW, Федик В.В., UR7HGU, Троцько Л.В., UR4HFR, Товстоніг М.Ф., UR7HFI.


Член Ради ГО «КРС» ДОЛЯ В.С., UT7HM.

Переможці в категоріях:

  1. Single-Op MIX - UY5VA, Піно В.Ф.
  2. Single-Op MIX LOW - UR7MZ, Супрунов В.В.
  3. Multi-Op MIX - UT4VWA, Радіоклуб, м. Кропивницький.

Організатори дякують переможців за участь

в змаганнях і бажають їм подальших успіхів!

73! de UT1HT

ПРОЛОГ

 

Декабрь 2019 оставил в памяти неприятные воспоминания о неординарном событии в жизни радиолюбительского общества,  расколотого на две части, с оставшимися нерешенными, вопросами самого существования радиолюбительства.

Процессы эти всем понятны и всем понятны их причины. В принципе, если это уже произошло, а в истории многих общественных движений, организаций и партий на разных этапах происходило подобное, и есть  примеры нормального сосуществования, сотрудничества и уважения к различным самостоятельным движениям в рамках государства, тем более, что делают они общее дело, на благо радиолюбителей, каждый по своему, в четком видении своего пути.

Но НЕТ!!!.

Громадська органiзацiя

«Кременчуцька Радiоаматорська Спiлка»

KREMENCHUG RADIOAMATEURS UNION

_____________________________________________________________________________

А\с 87, м. Кременчук-21, 39621, Україна                    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_____________________________________________________________________________

30.12.2019 г.                                                                                                  № 21/2019.

 

ГП "Український державний центр радіочастот"

Північно-східна філія

Начальнику Північно-східної філії УДЦР

Водолазскому М.В.

ЗВІТ

про результати роботи кваліфікаційно-технічної комісії за 2019 рік

Кваліфікаційно-технічна комісія (далі - КТК) по м. Кременчук, та прилеглих районах, на чолі із головою КТК Герешем О.Г., здійснювала свою роботу відповідно до наказу ПСФ УДЦР від 20.12.2018 р. № 114 (далі - Наказ) та Регламенту аматорського радіозв’язку України (далі - Регламент), шляхом проведення засідання в третю неділю місяця (з 10.00 до 14.00) за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Вадима Пугачова, 14, Вище професійне училище №7, приміщення колективної радіостанції UR4HYG.

Відповідно до Наказу повідомляємо про наступне:

1. Під час роботи КТК перевірені документи, прийняті кваліфікаційні іспити з визначення кваліфікації операторів аматорських радіостанцій та здійснена перевірка технічного стану аматорських радіостанцій у 6 осіб;

Відповідно оформлені документи своєчасно направлялися до ПСФ УДЦР.

2. З числа 7 осіб, у яких  прийняли кваліфікаційні іспити з визначення кваліфікації операторів аматорських радіостанцій, здійснена перевірка технічного стану аматорських радіостанцій:

- первинне отримання позивного сигналу та відкриття аматорської радіостанції – у 6 осіб;

- підвищення кваліфікації та отримання другої або першої категорії аматорської радіостанції – у 1 радіоаматора.

3. Додатково здійснювалася допомога у оформленні документів для подальшого подовження дозволу експлуатації радіоаматорських радіостанцій у кількості – 17 дозволів.

Таким чином, завдяки проведеної роботі КТК, ГО «Кременчуцької радіоаматорської спілки» до радіоаматорства у 2019 році залучено понад     50 % осіб молодого віку, враховуючи встановлений ВООЗ вік молоді до       44 років.

З числа 6 осіб, які у перше отримували позивні сигнали, за гендерним розподілом: 5 осіб чоловічої статі і 1 – жіночої статі.

З числа 6 осіб, які уперше отримували позивні сигнали, за громадянством:  6 осіб є громадянами України.

Крім того, КТК розглянуто та надано до УДЦР:

- документи для оформлення дозволів роботи в смугах радіочастот 50,080 - 50,289 МГц 1 радіоаматору.

Протягом 2019 року складом КТК із залученням провідних радіоаматорів-членів ГС ВРЛ та громадськості:
-зміцнювалася технічна база для практичної частини складання кваліфікаційного іспиту на базі колективної радіостанції UR4HYG.

 

Висловлюємо Вам вдячність за плідну співпрацю та сподіваємось на її подальше розширення та зміцнення у 2020 році.

 

З повагою, Голова КТК м. Кременчука                      П/П                      О.Г. Гереш

ЗЕЛЬДИН  ІГОРЬ  ЛЬВОВИЧ 

11 січня 2020 року, на 66 році від важкої хвороби в Харкові пішов із життя Ігор Львович Зельдин, пристрасний радіоаматор і громадський діяч, людина, яка не відділяла радіоаматорство від людського життя.